Demo hesapta kazanmayacaksınız. Standart`a geçmenin zamanı geldi

0
1
demo hesabda kazanmayacaksnz
demo hesabda kazanmayacaksnz

Demo hesapta kazanmayacaksınız. Standart`a geçmenin zamanı geldi

Demo hesabı olan yatırımcılar ücretsiz eğitim materyalleri alır ve demo hesabı üzerindeki herhangi bir strateji üzerine dilediği kadar çalışabilir.
Fena değil, ama bir şeyler eksik. Ne?

 

Yeterli kazanç yok

Demo hesabı olan müşteriler büyük bir potansiyele sahip olsalar dahi kazanmazlar. Demo hesab piyasayla yeni tanışan yatırımcılar ve yeni stratejileri deneyen yatırımcılar için çok güzel bir araş olsada sadice demo hesabda işlem yapmakda ne kadar başarılı olasanız bele kar getirmiyor. O yüzden demo hesabda denediniz ve artık kar kazanmamın mümkün olduğunu gördüyseniz real hesaba geçmenin zamanı gelmişdir demekdir.
Ayrıca, demo hesab sahipleri gerçek hesaba sahip müşterilerle aynı hediye ve bonusları almazlar. Neden? Ee … işlem yapmazlarsa neden bonus alsınlar ki?

100% SuperCharged Bonus

 

Durumunuzu ne zaman değiştireceksiniz?

Demo hesapta “artı” ile istikrarlı bir şekilde işlem yapmaya başladıktan ve birkaç strateji öğrendikten sonra gerçek işleme geçmenizi öneririz. Ancak asıl kriter sizin kendi hislerinizdir. Kendinizi hazır biliyorsanız zaman kayb etmenin anlaamı yok. Boş yere kayb etdiyiniz zaman aslında kayb etdiyiniz paradır.
Daha fazla kazanmaya kendinizi hazır hissediyor musunuz?
Seçilen bir stratejiyi net bir şekilde takip edebildiğinize inanıyor musunuz?
Öyleyse devam edin!

Hala bir ikili opsiyon hesabına sahib diyilseniz hemen kayıt olun.

Bizimle iletisim

Sitemizde yayınlanan stratejiler hakta ve ya başka sizi düşündüren konular hakta bizimle iletişime geçerek daha geniş bilgi edine ve uzman yatırım ekipimizden her konuda yardım ala bilirsiniz, ayrıca LR TRADE ekipimize katılarak tamamen ücretsiz forex sinyallerimizden yararlanarak para kazana bilirsiniz.

email: letifkicanvi@gmail.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin