Fon hesabı nedir?

0
317
fon hesabı

Fon hesabı nedir?

Fon hesabı, Yapmış olduğunuz yatırımınızın değerlendirilmek üzere alım satım işlemlerinde kullanılmasıdır. Aldığımız yatırımları forex ve diger bu gibi yatırım araçlarında kara geçirerek yatırımcılarımızla paylaşmaktayız.

Fon hesabı ne işe yarar?

Fon hesabımıza katılmakla yatırımcılar yapmış olduğu yatırımları  ana para garantisi ile kara geçirme şansını yaklamış oluyorlar. Eyer bir sermayeniz varsa ve bunu bir bankadan daha kısa sürede ve daha iyi % oranlarıyla kendiniz için çalıştırıb kazanc elde etmeye çalışıyorsanız o zaman fon hesabımız tamamen size uyğun diye bilirim. Fon hesabımız parasını kendisi için çalıştırmaya  çalışanlaar için benzersiz bir araçdır.

Fon hesabımızın özellikleri

fon hesabı

Fon hesabımızda minimum para yatırma miktarı 100 dollardır. Mınımum 100 dollar olmakla istediyin zaman yatırımızı sınırsızca artırma  şansı bulunmaktadır. Fon hesabımıza yatırılan yatırımlar genellikle 1 yillik süreçde bizde kalacak ve biz onu çallıştiracaz ve her ay 5% yada yıl sonunda tam olarak karınızla beraber çekme imkanınız bulunmakta. Bundan başka her hangi bir sorun nedeniyle paranızı zamanında önce  geri çekmek zorunda kalırsanız buda mümkündür. Eyer yatırdığınız parayı her hangi sorun nedeniyle zamanında önce çekim talepınde bulunursanız yalnız son bir ayın karı xaric tüm  yapmış olduğunuz yatırım ve diger ayların karıyla beraber ödenilecek. Fon hesabımıza yatırım yapan yatırımcılara aylık 5% yılık ise toplam 70% kar vad ediyoruz. Fon hesabımız hakta daha geniş bilgi için bu dosyanı indirin FON HESABI

Fon hesabına nasıl katıla bilirim?

Fon hesabımıza katılmak için her şeyden önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizimle iletişime geçdikden sonra onayımızla aşağıda göstermiş olduğumuz yolla yatırım yapmanız yeterlidir. Yatırım yapdıktan sonra yapmış olduğunuz yatırımın tutarını, isim ve soyisminizle beraber bizimle iletişime geçtiyiniz yolla bize bildirmeniz rica olunur.

Bizimle iletişim yolları

Mail adresimiz letifkicanvi@gmail.com

Whatsapp numaramız +994516368131

Yatırımları yalnız Yandex Money üzerinden aşağıdakı formu doldurarak almaktayız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin