İkili opsiyonlar’da sermaye yönetimi

0
82
İkili opsiyonlarda sermaye yönetimi
İkili opsiyonlarda sermaye yönetimi

İkili opsiyonlar’da sermaye yönetimi nasıl olmalıdır.

İkili opsiyonlar’da sermaye yönetimi, bu piysada başarılı olmak acısından çok önemli ve dikkat etmemiz gereken noktalardan biridir. İkili opsionlar’da sermaye yönetimi doğru yapılmaması bakiyeniz ne kadar büyük olur olsun bir anda tamamen kaybına ve ya büyük miktarda kayıplara sebeb olab ola bilir. Son zamanlar bazı internet sitelerinde ve youtube üzerinden çoklu yalnış istikamete yönlendiren sermaye yönetimi ve kazanc taktikleri uygulamayı öneren kişilerin çokalmasıyla onlara aldanarak çok büyük kayıplar yaşayan kişilere rastladım.  Bu yazıda amacım ikili opsiyonlar’da başarılı olmayı amaclayan her kesi bu yalnış yöne istikametlendiren kişilerden uzak durmayı önermekle uzun yılar bu piyasada test yaparak kendim için seçdiyim sizler içinde faydalı olacak diye düşündüyüm sermaye yönetimi taktiklerimi paylaşmakdır.

İkili opsiyonlar’da bakiyenin önemi

İkili opsiyonlarda sermaye yönetimi
İkili opsiyonlarda sermaye yönetimi

İkili opsionlar’da ne kadar iyi bir bakiyeniz varsa bu işte kazanma olasılığınız o kadar fazladır. Bu piyasada egitim ve piskoloji ile beraber başarılı olmak için en önemli ünsurlardan biride iyi bir bakiyeye sahip olmanızdır.

İyi bir bakiyeye sahip olan yatırımcı  her şeyden önce kendi ana parasını korumak hakta düşünmelidir. Yıllardır kendime uyguladığım ve en başarılı strateji olarak gördüyüm tüm ekip arkadaşlarıma önerdiyim gibi, Yatırımlarınızın 100/5% ile işlem yapmanızdır. Ama onuda belirmeliyim ki eyer size 100/5% ile işlem yapmak fazla geliyor ise o zaman bu rakamı 100/3% kadar düşürmekte fayda vardır. Yapmış olduğum denemeler sonuçu bu rakamdan fazla yada küçür rakamlarla işlem yapmanın iyi sonuçlar vermediyini anlamış oldum.

İkili opsiyonlar’da martingele

Öncelikle İkili opsiyonlar’da martingele yapmak çokda  olumlu sonuç veren bir strateji diyildir. Martingele yalnız çok güvendiyin bir içlemde yapılmalı ve bunu alışkanlık halıne getirib her zarara girende yapılmamalıdır. Yukarıda dediyim gibi internetde bazı kişilerin devamlı martingele  yaparak kazandığını iddia ederek bu işte yeni olan yatırımcıları yalnış yöne yönlendirmeleri sonuçu bu piyasada kayıp yaşayan insanlar sayısını durmadan artıyor. Devamlı martingele yaparak kazanmanız için sınırsız bir bakiyeye sahip olmanız gerektiyini aklınızda bulundurun ve bu işe yeni başladıysanız hiç martingele yapmamyı önermekteyim.

Sonda özet olarak konumuzu ele alırsak benim önerdiyim en iyi sermaye yönetimi stratejisi iyi bir yatırım yapmakla başlar ve her işlemde 100/5% ile işlem yaprak martingelı alışkanlık haline getirmeden başarılı işlem sayısına göre kazanmakdır. Tabi bunun yanında başarılı işlem sayısını yüksek tutmak için bu piyasa hakta egitime sahip olmanız gerekmektedir. Forex ve ikili opsiyon piyasalarında yeniyseniz ve ya başarılı olamıyorsanız Lr trade ekipimize katılarak tamamen ücretsiz egitim ve hazır  sinyallerimizden faydalanmayı öneririm. Ekipimize katılmak için önerdiyimiz ve sizinde kendiniz için seçdiyiniz firmalardan birinde linkimiz üzerinden hesab oluşturarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Önerdiyimiz diger ikili opsiyon firmalar listesine bakmak için bu linke tılayın

İletişim bilgileri letifkicanvi@gmail.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin