İq Option Ekşi / İq Option Nedir?

0
146
iq option ekşi
iq option ekşi

İq Option Ekşi / İq Option Nedir?

iq option ekşi
iq option ekşi

İq option ikili opsiyonlar alanında dünyaca en popülyar ve an sağlam firması gibi tanınan ikili opsiyon brokeridir. Yalnız iq option bilindiyi gibi yalnız ikili opsiyon özelliklerine sahib diyil forex, cfd, kiripto para, dijital opsiyonlar dahil bir çok yatırım araçlarına sahibdir. Kendilerine aid mükemmel ve benzersiz işlem platformasına sahib iq option avropada cysec lisaslıdır. İq option ikili opsiyonlarla yeni tanışan yatırımcıları bu işi öyrenmelerini sağlamak için sınırsız sanal parayla dolu demo hesab sağlamakdadır. Bu demo hesab kullanarak hiç paranızı riske atmadan iq optonun sunduğu tüm yatırım araçlarında sınırsızca deneme yapa bilirsiniz. Hemen demo hesab aç: iqoption.com

İq optionda yatırım yapmaya karar verirseniz bu firmada minum para yatırma mikdarı 10 dollardır. Aynı şekilde minimum para çekme mikdarıda 10 dollardır. İq option 7/24 türkçe dahil dünyada en çok kullanılan 15 dilde destek ekipine sahibdir.

Az önce kayd etdiyimiz gibi  iq option yalnız ikili opsiyon özelliklerine diyil hemde son zamanlar en çok yatırım alan bitcoin gibi kripto paralar alanındada durmadan gelişmekdedir. İq optionun bu yakınlarda sunduğu bu yeni kripto para özelliyi sayesinde iq optionu bir kripto cüzdan gibi kullana, dilediyini zamanda kredi kartını ve e cüzdanınızı kullanarak kripto paralar alıb sata bilirsiniz. iq optionda şu an onlarca en popüller bitcoin, etherium, riple, gibi kripto paraları alib sata bilirsiniz.

Son olarak özetlemek gerekirse iq option yatırım alanında kullana bileceyiniz mükemmel bir brokerdir. iq option ekşi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin