Tüyo veren mumlar nasıl bulunur?

0
0
binomo
binomo

Tüyo veren mumlar nasıl bulunur?

Grafiğin hangi yöne gideceğini anlamak için müneccim olmaya gerek yok. Tek bilmeniz gereken geri dönüş formasyonları ve bunlara nasıl başvuracağınız.

Bu kullanışlı modele yutan formasyon deniyor. Farklı renkte iki mum var, boyları birbirini ardına gelişiyor. İkinci mum öncekinden daha büyük. Aksi yönde kapanıyor ve ufak olan mumu yutuyor gibi görünüyor. Formasyonun ismi de buradan geliyor.

Grafikte buna benzer bir durumla karşılaştığınızda güzel paralar kazanabilirsiniz. Gün ya da gecenin hangi saati olursa olsun fark etmez. Dilediğiniz döviz cinsini, 3-5 dakikalık zaman aralığını seçin ve ilerleyin!

İşleme ne zaman girilmeli?

Daha ufak mumdan sonra ondan daha büyük farklı renkte bir yutan mumun oluşmasını bekleyin.

İşlemi hangi yönde açmalı?

Daha büyük mumun rengine dikkat edin. Kırmızıysa aşağı işlemi açın. Yeşilse, yukarı.

YUKARI işlemi

Yukarı işlemi

AŞAĞI işlemi

Aşağı işlemi
Bu tip bir formasyondan önce aşağı ya da yukarı trendin olması önemli bir nokta. Hareket ufak olabilir ancak orada olması mutlaka gerekli.

Grafikte geri dönüş trendlerini yakalayarak başarılı işlemler gerçekleştirin!

Dikkat: Şimdi binomo firmasında linkimiz üzerinden kayıt olan yatırımcılar her yatırımının 15% bizden bonus gibi geri ala bilirler. Bunun için Binomo hesab numaranızı ve yatırım yapdığınız tutarı mail adresimize yada whaatsapp numaramıza göndermeniz yeterlidir.

eMail: letifkicanvi@gmail.com

Wahaatsap: +994516368131

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin